O nás

Již od roku 1997 realizujeme či pomáháme realizovat nejrůznější typy výstav, expozic a muzeí po celé ČR (např. Muzeum středověkých mučících nástrojů; Expozice pavouků a štírů; Muzeum Magie; zahradní výstavy Flora Olomouc a Lysá nad Labem; Muzeum Leonardo da Vinci a další…).
Typem výstav a muzeí nejsme pro vlastní tvůrčí realizaci nikterak omezení, proto se naše projekty dotkly jak expozic historických, uměleckých, tak i výstav zahradních či dekorací květinových.

Kromě samotných tvůrčích a realistických nápadů, je u nás možné si též expozici, nebo část expozice objednat, pronajmout, nebo jen zapůjčit jednotlivé exponáty.

V minulých letech jsme expozice několikrát vypůjčili na zajímavá historická místa či na filmová natáčení. Jednou z posledních zapůjčených expozic byla Expozice tortury v Kouřimi a následovala „Katova dílna“ na Karlštejně.

Z majetku muzea mučících nástrojů máme ještě několik instrumentů z expozice na prodej. Pro komunikaci, či nabídkový seznam pište na MuzeumB@seznam.cz, nebo na tel.: 602 100 950