Muzeum KUTNOHORSKÝCH POVĚSTÍ, DUCHŮ A STRAŠIDEL

Již od roku 1997 realizujeme či pomáháme realizovat nejrůznější typy výstav, expozic a muzeí po celé ČR (např. Muzeum středověkých mučících nástrojů; Expozice pavouků a štírů; Muzeum Magie; zahradní výstavy Flora Olomouc a Lysá nad Labem; Muzeum Leonardo da Vinci a další…).

Typem výstav a muzeí nejsme pro vlastní tvůrčí realizaci nikterak omezení, proto se naše projekty dotkly jak expozic historických, uměleckých, tak i výstav zahradních či dekorací květinových. Kromě samotných tvůrčích a realistických nápadů, je u nás možné si též expozici, nebo část expozice objednat, pronajmout, nebo jen zapůjčit jednotlivé exponáty.

V minulých letech jsme expozice několikrát vypůjčili na zajímavá historická místa či na filmová natáčení. Jednou z posledních zapůjčených expozic byla Expozice tortury v Kouřimi a následovala „Katova dílna“ na Karlštejně.

Z majetku muzea mučících nástrojů máme ještě několik instrumentů z expozice na prodej. Pro komunikaci, či nabídkový seznam pište na MuzeumB@seznam.cz, nebo na tel.: 602 100 950

REKONSTRUKCE PROSTOR MUZEA...

Rekonstrukce prostor Muzea pověstí a legend ve Vlašském dvoře proběhla bez jakýchkoli dotací, pouze z vlastních prostředků majitele muzea. Prostory i expozice muzea navíc musely být v průběhu minulých let v důsledku zaplavení prostor při opravách v rámci revitalizace Vlašského dvora několikrát renovovány. Bohužel došlo při těchto haváriích i k rozsáhlému poškození expozice Odhalení temné tváře Kutné Hory, která musela být uzavřena!

Koupí vstupenky přispíváte na chod muzea a obnovu expozic. Děkujeme!

Rekonstrukce prostor MUZEA POVĚSTÍ A LEGEND

Naši milí návštěvníci nám napsali...

Dle návštěvníků, se jedná o jedno z nejhezčích muzeí, které navštívili, včetně provedení – MY SI SAMOZŘEJMĚ HODNOCENÍ VELICE VÁŽÍME A DĚKUJEME :-)

Pokud se Vám muzeum líbilo, podělte se o to se všemi a pokud náhodou ne, sdělte to nám… MuzeumB@seznam.cz.

Chcete od nás dostávat novinky a zajímavosti emailem?

Zanechte nám svůj email a my Vás budeme občasně informovat o akcích konaných v našem MuzeumB a ve Vlašském dvoře.

©2024 Boris Buňka - MuzeumB