Lodička

12. května 2024

Milé děti,
rádi bychom vás pozvali na pohádku s písničkami.

Spolu s „Šikovným Honzou“ se vydáte na dobrodružnou cestu na kolečkové lodičce. Potkáte tu různé pohádkové postavy, jako třeba Smolíčka, Jeníčka a Mařenku a další kamarády.

S námi si můžete dokonce i v pohádce zahrát i zazpívat (jako třeba pana krále, princeznu…) a stát se tak opravdovými herci!

Pojedete s Honzou, jeho kamarády a zvířátky přímo v kolečkové lodičce rozesmát smutnou princeznu. Jestli se vám to ale podaří, je jenom na vás…

Těšíme se na dobrodružství, které společně zažijeme :-)

PRODUKCE:

Informace pro pořadatele, ředitele školek:

Vážení,

Rádi bychom Vám prezentovali myšlenku našeho divadelního počinu pro nejmenší děti. Cílem našeho interaktivního divadla je nejen pobavit děti, ale především evokovat zájem a přímým zásahem dětí do děje aktivovat dětskou fantazii, která bohužel v dnešním počítačovém světě rozvíjena není.

Obracíme se k tradičním pohádkám, proto je pásmo složeno s pohádkových postav, které děti znají. Současně se děti učí jednoduché písničky, které zpívají s námi. Na začátku je možné dětem rozdělit role a udělat z nich přímé aktéry. Děti jsou pak nadšeny možností, že mohou s námi pohádku hrát a proměnit se tak z diváka na herce.

Celé pohádkové pásmo je o Šikovném Honzovi, který postaví lodičku s kolečky a jede na hrad rozesmát smutnou princeznu. Cestou potkává různé postavičky z pohádek, které se v pohádkách a písničkách připomínají dětem.

Děti jsou samozřejmě závěrem odměněni nějakou sladkostí, kde se mohou podělit i s ostatními.

Interaktivní představení trvá (podle aktivity dětí) cca 45 – 60 min. a díky malé scéně a tak nenáročnosti prostoru, lze hrát a uzpůsobit prakticky kdekoliv.

Hrát lze i pro dětské soukromé i rodinné akce.

Cena představení se odvíjí dle dané akce dohodou.

e-mail: MuzeumB@seznam.cz

Tel.: 602 100 950

Chcete od nás dostávat novinky a zajímavosti emailem?

Zanechte nám svůj email a my Vás budeme občasně informovat o akcích konaných v našem MuzeumB a ve Vlašském dvoře.

©2024 Boris Buňka - MuzeumB